We vinden het belangrijk dat elke organisatie haar informatievoorziening op orde heeft en daarvoor is goed Informatiemanagement onmisbaar. De informatievoorziening op orde is cruciaal voor het behalen van de organisatiedoelstellingen in jouw organisatie. Dat begint bij de beslissers op tactisch en strategisch niveau. Hoe gaat jouw informatievoorzieningsbeleid eruit zien en hoe gaat jouw organisatie de informatievoorziening optimaal inrichten? Welke mensen heb je daarvoor nodig en welke behoeften zijn er vanuit de business? Om al die vragen goed te kunnen beantwoorden is kennis, kunde en inzicht van groot belang!
Tijdens deze 4-daagse opleiding duik je in de rol van de informatiemanager. Als informatiemanager pak je de regie over de innovaties en verbeteringen met betrekking tot de informatiestromen binnen jouw organisatie. Maar hoe doe je dat dan? Je gaat aan de slag met het bepalen van de informatiestrategie en het IV-beleid.
Het proces van het eerste idee, naar het bepalen van een strategie en dat in uitvoering brengen. Hoe pak je dat aan en hoe doorloop de je de juiste stappen? Tijdens de opleiding krijg je concrete handvatten om hier voor jouw organisatie een plan voor te maken.
Introductie vakgebied informatiemanagement
Presenteren eigen casus
Speelveld van de informatiemanager
Functioneel Beheerder als intermediair en verbinder
Stakeholdermanagement
Strategie en beleid
Informatiestrategie
IV-beleid
Update eigen casus
Planvorming en jaarplannen
Regievoering op de IV
Van plan naar realisatie
Meten en evalueren
Afronden eigen casus
Reflectie en wrap-up
Martijn is een échte vakidioot in Functioneel Beheer en Informatiemanagement. Zijn passie en enthousiasme voor het vak is aanstekelijk en dit helpt hem om zijn kennis en kunde op de juiste manier over te brengen aan zijn (aankomende) vakbroeders en -zusters. Martijn is volgens eigen zeggen geen “framework fetisjist” maar juist iemand die vakinhoudelijke uitdagingen pragmatisch aanvliegt met als basis de dagelijkse praktijk. Martijn is dagelijks actief bij opdrachtgevers dus concrete handvatten die direct in de praktijk te brengen zijn is dan ook wat je kunt verwachten van Martijn.
De opleidingsdata worden regelmatig geüpdatet en de opleiding wordt meerdere keren per jaar georganiseerd.
Datum | Locatie | Trainer(s) | Prijs | Details |
10-02-2021 | Veenendaal | Martijn Buurman | €2.995 (excl. btw) | 10, 11, 17 en 18 februari |
14-06-2021 | Veenendaal | Martijn Buurman | €2.995 (excl. btw) | 14, 15, 21 en 22 juni |
Download hier de brochure voor de opleiding Strategisch Informatiemanagement.
Vul het onderstaande formulier in om je in te schrijven voor de opleiding Strategisch Informatiemanagement.